| Pitic_Ioana_ a întrebat:

Acum câțiva ani în urmă se difuza pe televizor un serial polițist super fain. Era vorba de o doamna detectiv și o femeie medic legist. Mereu lucrau împreună. Știe careva cum se numea serialul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi vorba de Profiler: Psihologia crimei, un serial apărut prima data în 1996, dar difuzat și mai târziu pe posturile de televiziune.

https://m.imdb.com/title/tt0115322/

| ardei2001 a răspuns:

Serbian film

| Dianaoctavia a răspuns:

Rizzoli&Isles,dacă cumva nu ai aflat intre timp cum se numește serialul.Tocmai l-am terminat de văzut, e foarte frumos și captivant?