| Elenaa21 a întrebat:

Am nevoie de subtitrare in romana, buna, la filmele "Cei trei ninja 1992" si "Cei trei ninja 1998" va rog frumos. funa pentru cele mai bune happy

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna
incerca sa vezi filmele cu bs-player versiunea 2.57 ( pentru ca iti cauta singur subtitrarea de care ai nevoie la filmul respectiv, eu am acest program si nu mai stau sa caut eu sub. si-o cauta singur, si e mult mai bine, si mult mai bune, sunt exact pentru filmul respectiv) sper ca te-am putut ajuta

http://www.bsplayer.com/bsplayer-english/download-free.html

2 răspunsuri:
| MaryPupik a răspuns:

Soro cauta si tu pe subtitrari.ro ca acolo sigur gasesti