| malina ioana a întrebat:

As avea si eu nevoie de niste site-uri sigure, sau link-uri, de unde as putea downloada toate filmele din seria Pirates of the Carraibean cu subtitrare in romana.
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Dng team. scrii pe google dng team, si dai pe prima optiune... acolo eu am gasit piratii din caraibe 1, 2, 3 si 4, dar pe 4 nu l-am descarcat... mi-a fost silatongue
Incearca si daca merge, vizionare placuta

2 răspunsuri:
| Lavynyku a răspuns:

Incearca www.filmealese.com eu de aici imi descarc filmele. Au si subtitrarea in lb romana. O sa iti dea mai multe optiuni de downloadare, tu alege caseta in care e desenata o cutie de carton deschisa. Bafta!

| NarcyNarcisa a răspuns:

Eu de obicei descarc de pe www.filmealese.com sau www.filmeregale.com.Sper sa te ajute.Un site bun de vizionat filme este www.divxonline.com.:)