| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare.

Mi-am amintit de serialul avatar Korra (dacă îl știți) și am văzut toate cele 4 sezoane.

Mi-a plăcut la fel de mult ca atunci când aveam 14 ani.

De când eram mică visez să devin creator (producător) de filme animate.

Aș vrea să continui serialul prima dată dar nu știu dacă am voie, adică nu sunt eu creatorul plus că e făcut de mult timp și este anul 2021, oare mai există public care să aprecieze serialul?

Plus aș avea nevoie de mulți oameni care să lucreze la el.

Eu nu cred că e simplu să faci o animație.

Apoi vreau să creez eu singură alte filme animate dar cu lupte care să fie ale mele.

Aș putea să am acest serial dacă pot obține aprobarea creatorilor de drept?

Am foarte multe idei

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Termina intai scoala generala, apoi liceul, fa si o facultate, si apoi poti sa ajungi scenarist, iar daca esti atat de buna, poti ajunge sa fii apreciata si de producatorii de filme.

Asadar, tu nu poti avea mai mult de 12 ani, daca bunicul tau avea 52 in Feb. 2021!

"acum 3 ore | Korra12makorra a răspuns (pentru Saiko10):
Bunicul meu în vârstă de 52 de ani a murit au zis că de la covid dar de fapt el avea o răceală gravă la plămâni
Lucra ca ospătar în Brașov a murit pe 20 feb..."

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Haide să te lămuresc cu ceva bunicul meu era bunic vitreg pe celălalt nu l-am cunoscut dat findcă mama și toate rudele mele spun că a murit când era mama, Mătușa și unchiul meu mici

Și hai să te lămuresc cu încă ceva tu ai 12 ani nu eu

Sunt destul de mare și știu ce s-a întâmplat cu adevărat în familia mea

Nu știi tu și nici altcineva

Așa că taci!

Nu am nici 12 nici 13 și nici nu sunt adoleșcentă deja sunt majoră (19 ani) așa că cioc-ul mic

| Violleta2022 a răspuns (pentru Gabriela19loredana77):

Daca bunicul tau viterg are 52 inseeamna ca bunica ta are vreo patruzeci si ceva si tatal tau numai vreo 20 si tu probabil vreo 2 ani, daca te-a facut cand el avea 18.

Deci cum o dai, tot in minciuni te incurci!
Diferenta dintre noi doua fiind de peste 40 de ani

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru Violleta2022):

Bunica este ma-i în vârstă și mama are 43 am crescut fără tată și am 3 frați ma-i mici

Nu știi nimic despre mine bineînțeles nici nu mă așteptam la așa ceva din partea unui străin

Acum nu ma-i stau să mă complic cu tine că orce ți-aș spune tot nu vei crede

Sau vei caută un nou Argument contra mea

Pa