| GeorgeEduard a întrebat:

Am o problema....in amazing spiderman 2 o sa apară ca villains Rhino si electro si venom dar venom ii Harry Osborn sau Flash Thompson.Ce parare aveți?

2 răspunsuri:
| Ceuşan_Carla_1999 a răspuns:

Eu asa stiu ca venin e Harry Osborn...nu sunt sigura mai asteapta si alte raspunsuri dar eu asa stiu.

| Sorrynel a răspuns:

Pai de fapt si de drept, Flash Thompson este Venom (s-a urcat o simbioza pe el in timp ce Peter Parker era intr-o clopotnita si scapa el insusi de acea simbioza), in timp ce Harry Osborn este Spiridusul Verde -parca asa se numea- (s-a "transformat" in Spiridusul Verde dupa ce tatal sau -nu mai stiu cum in chema- a murit, iar Harry a descoperit un fel de incapere unde se afla costumul si niste "dispozitive" ale tatalui sau -inainte sa moara, tatal lui Harry era Spiridusul-).
Sper ca te-am ajutat happy