| GeorgeEduard a întrebat:

In Amazing Spiderman 2 o sa fie ca villain Electro si Rhino care nu știu dacă reuseste spiderman sa-i bată si după câte am înțeles o sa apară Venom in film.Cum naiba? Spiderman se lupta cu 3 villains si Venom nu este Eddie Brock ca este Harry Osborn.E aiurea.PAREREA VOASTRA VA ROG!

Răspuns Câştigător
| Blondutzu_Geo_1995 a răspuns:

S-au dus filmele bune... nu se compara regizorii si scenaristii de acum cu cei ce au fost acum cativa ani. filmele de acum cativa ani erau facute cu mai multa pasiune fata de meserie si de ceea ce faceau.Acum toti fac asta doar pentru bani si atata tot.