| thatbadriana1 a întrebat:

Am privit 13 Reasons Why și mi-a plăcut enorm. Acum cât aștept sezonul 4 vreau să privesc un serial bun. Ce îmi sugerați?

Răspuns Câştigător
| Crisstinayy12 a răspuns:

Si eu am vazut primul sezon. Eu m-am mai uitat la Prison Break, The Vampire diaries, Stranger things, Pretty little liars, anne with an e, alexa&katie, Never have i ever, Insatiable, I am not okay with this si desigur Sabrina

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter, Taboo, Prison Break, American Horror Story, Skins, Shameless, A Discovery of Witches