| multimedia99 a întrebat:

as vrea sa privesc niste filme interesante, ceva romantice, sau ceva care ati privit si v-a placut mult.
Funda!happy

2 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ceea ce-am privit si mi-a placut ar fi cam asa: Gone with the Wind, A Place in the Sun, Some Like It Hot, An Officer and a Gentleman, Fa yeung nin wa, Cry-Baby, Million Dollar Baby, Just Friends, The Lake House, etc etc.

Dar mai multe filme noi, romantice, de actualitate, gasesti aici: http://filmenoi.info/gen/filme-romantice/

Bafta.

| J0k3ruL a răspuns:

The Artist, The Vow, Loverboy... funda?:*