| NastyaRomanova a întrebat:

Am văzut acum ceva timp un film horror, unde o fată când se urcase în mașină, spusese cuvinte în romana la niste tipi, și ajunsese pe urmă într-o casă, Filmul era ceva cu o forță malefică din câte îmi amintesc. Dacă știe cineva cum se numește filmul vă rog să îmi ziceți, (voi da fundiță) '
'nu îmi amintesc doar aceste secvențe ''

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crucificarea : Cronicile fricii
Și
Nimeni nu scapă cu viață

În astea două am auzit eu ceva vorbindu-se în română, ambele sunt de groază și ambele filme au ca și protagoniste fete și le găsești pe Netflix.