| TheRealFantasy a întrebat:

Am vazut mai demult un film de comedie cu niste tipi care trebuiau sa moara dar au ajuns sa se dueleze cu moartea, jucau sah si faceau panarama de el, nu imi amintesc decat faza asta.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

The Seventh Seal (1957)?

| TheRealFantasy explică (pentru N0xEterniS):

Parea foarte similar ca stil, tot pe alb-negru dar nu e asta, e prea dramatic, ala era comic rau, pentru ca aia luau moartea la misto, aici e cam op... sad

| Victor453 a răspuns:

Inteleg ce vrei sa spui, dar am uitat cum se numeste din pacate(