| Fintoiu_Alberto_1997 a întrebat:

Am văzut mai demult un film, era genul western, filmat in desert, cu lupta dintre 2 tabere, unii stăteau intr o fortăreață si unii veneau pe cai.

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

The Magnificent Seven

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Zici ca e debarcarea din Normandia dar varianta western, cei care stiu istorie stiu la ce m-am referit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vexx, ești tu de pe alt cont? Sau sunteți frați?

| HandaSei a răspuns:

Sună a un scenariu atât de clișeic încât pare că l-am mai văzut în minim vreo 50+ filme... rolling on the floor fără ceva mici delatii suplimentare nu-l pot identifica...