| deea_8404 a întrebat:

Am vazut un film acum vreo 2 luni pe PrimaTv, un film frantuzesc, actiunea se petrecea la o ferma, fermierul era un batran care avea o fata ce vroia sa se marite cu un barbat in SUA. Nu avea banii necesari sa cumpere o casa acolo si ii spune batranului sa isi vanda ferma. Batranul accepta dar sotul nu vrea sub nicio forma sa se intample asta si intre timp se indragosteste de o fata care il ajuta pe batran cu ferma...imi poate spune cineva cum se numea filmulbig grin?

1 răspuns:
| RainUmbrella a răspuns:

L-am vazut era la 5 si se termina la 6 dar nu stiu cum se numeste era foarte frumos.