| anonim_4396 a întrebat:

Andrei din pariu cu viata va ramane orb?
(Asa arata la sfarsitului episodului din 27.02.2012.; ziceau ca va orbi)

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Orbeste si el un episod...cum a si murit intr-un episod din trecut si toti erau "cee? moare Andrei?".

6 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Eu cred ca pe moment va orbi este personaj principal isi va reveni.

| denisuk12 a răspuns:

Cred ca da! ca vedea in ceata si dupa aia nu mai vedea! big grin Funda?happy

| DariaSykes a răspuns:

O sa dau funda dupa ce voi vedea episodul ear cel mai real raspuns va primi funda

| DariaSykes a răspuns:

Ai castigat AndreiGabi pentru ca a orbit, dar episodul viitor merg la munte,...
si acolo isi va reveni ( probabil)

| emily_9031 a răspuns:

Cred ca da sad... dar nu cred ca va ramane asa pentru ca au filmat ceva la munte si inca nu s.au difuzat secventele asa ca nu are cum sa mearga la munte daca e orb deci o sa isi revina love struck funda? happy

| emily_9031 a răspuns:

Aaa scuze eu cred ca s.a lovit la cap si nu prea vede ca a aratat in reclama cand il intreba Raluca dar daca nu varianta de mai sus