| SupraNatural20 a întrebat:

As vrea sa stiu daca o sa mai apara inca o parte din PIRATI DIN CARAIBE si daca da cand si continuarea la Fast and Furios. dau funda. sa-mi spuneti si in ce ani.

Răspuns Câştigător
| nenitzu86 a răspuns:

Vor fi continuari la amandoua. Fast and furious 6 va aparea in 2013, dar anul in care apare Piratii din Caraibe nu a fost inca anuntat. Probabil tot in 2013.

1 răspuns:
| MrMihnea a răspuns:

Urmatoarea parte din Piratii din Caraibe a fost anuntata, dar inca nu se stie cand apare, iar despre fast and furious nu stiu