| TheMaze a întrebat:

Ce puteti sa-mi spuneti despre ultimul film pirati din caraibe cand o sa apara cine joaca in film cand se da in cinema fundabig grin multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SandaraPark a răspuns:

Ce pot spune...mai asteapta umpiculet.filmul apare pe 20 mai 2011(de ziua mea:X) si in cinematorafe pe 27 mai.numai joaca Orlando Bloom si restul' ci doar Jonny Depp:X sper ca ti-am fost de folos.si eu ador piratii din caraibe si de-abia astept sa apara:X fundabatting eyelashes?

2 răspunsuri:
| SandaraPark a răspuns:

Nu e bun linkul ala, l'am verificat.ala e despre 3.in 3 joaca johnny depp si penelope cruz se numeste Pirates of the Caraibbean on strager tideswinking