| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut Twilight(Amurg) si New Moon(Luna Noua)? Cum vi s-a parut? Ce credeti de interpretare lui Kristen Stewart(Isabella Swan ca rol) si a lui Robert Pattinson(Edward Cullen ca rol) in film? La New Moon, sfrasitul se termina cand Bella il roaga a mia oara pe Edward sa devina si ea vampir, si pana la urma el accepta, dar numai ca peste 3 ani o va face? (New Moon, cand m-am uitat nu avea traducere asa ca nu prea am fost sigura de final)

2 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Da. Primul e foarte fascinant pe mine m-a fascinat cum a jucat mai ales Robert Pattinson cu privirea lui.Si Kristen Stewart mi s-a parut ca joaca bine, dar nu in aceiasi masura.New Moon nu mi s-a parut cine stie ce, recunosc efectele acelea speciale au fost bune, insa nu se compara cu Twilight, chiar daca Jacob e mai matur si mai musculos, asadar mult mai frumos.La New Moon iti pot spune eu finalul : Bella il roaga pe Edward sa o faca vampir dar ii cere mai intai sa se casatoreasca cu el si ii va da eternitatea.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Mie una mi-a placut mult mai mult Twilight(Amurg). Cei doi mi-au placut cum au jucat.