| mastadont a întrebat:

Azi parcă am chef să vizionez ceva filme sau seriale science fiction. Favoritul meu din acest gen este black mirror. Cunoașteți filme sau seriale asemănătoare?

6 răspunsuri:
| UnDiavol a răspuns:

Https://filmehd.se/......nline.html

Mi-am dat o lecție de viața pe care nu am S-o uit vreodată am plans la el ca un copil recunosc dar ma înviată sa apreciez Absolut tot ce am in viața cu Adevărată

| mastadont explică (pentru UnDiavol):

Și totuși nu e ce am întrebat. Eu întrebam de un film SF nu de unul inspirațional. E bun dar nu mă ajută.

| UnDiavol a răspuns (pentru mastadont):

Îmi cer scuze dacă va deranjata doriți sal șterg?

| Zuzu1991 a răspuns:

Twilight zone

| mastadont explică (pentru Zuzu1991):

Hmmm interesant, mulțumesc de sugestie.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru mastadont):

Cu placere