| ingropata239 a întrebat:

Buna, am si eu o intrebare, daca sunt minora si am rezervat la cinema 2 bilete de adult, imi va cere buletinul sau pot sa scap usor?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti-l va cere, ca astea sunt conditiile, de aceea se pun interdictii si nu risca nimeni sa-si piarda locul de munca, doar ca sa lase doi copilasi minori, la filme interzise lor.
Sa nu mai spune ca mai sunt si controale inopiannate in timpul fimului, unde intra Politia si un controlor si cer buletinele la control.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu am sa inteleg niciodata de ce sunteti delicventi de mici, de ce incercati sa incalcati legea?

Nu va educa parintii acasa, sau nu aveti pic de respect pentru lege?

| ReddY25 a răspuns:

Probabil,dar de ce nu mai bine te uiti pe internet? Intreb doar

| brokxy a răspuns:

Sincer la mine la cinema in oras nu cer niciodata buletinul poate scapi usor daca arati mai matura