| popescumihai a întrebat:

Buna,
Am vazut cu ceva timp in urma un film de actiune cu Michael Caine (cred), in care acesta coordona un grup de actiune. Personajul principal avea o baza de date cu care santaja diverse persoane, iar la sfarsitul filmului aceasta arhiva (care era intr-o sera de flori) este distrusa.
Intrebare: stie cineva cum se numeste acest film?
Multumesc

1 răspuns:
| CameliaMaria a răspuns:

Cauta-l aici http://www.imdb.com/name/nm0000323/?ref_=nv_sr_1 daca dai in josul paginii vezi toate filmele in care a jucat.