| SunshineSunrise a întrebat:

As dori si eu un film foarte interesant cu adolescenți. Dar in stilul acela X nu se integra, dar apare cineva care să îi fie mereu aproape, pe stilul acela, nu neaparat ideea pe care am dezbatut-o, undeva pe acolo ce vi s-a părut frumos.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Last Summer (2019),Love,Rosie (2014),Endless Love (2014),Sierra Burgess Is A Loser (2018),Every Day (2018),The Kissing Booth (2018),Pass The Light (2015),Nowhere Safe (2014),Jonathan (2018),Carrie Pilby (2017),Blame (2017)

2 răspunsuri:
| Cismi a răspuns:

Twilight(seria)

| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down