| anonim_4396 a întrebat:

As dori un film cu adolescenti rebeli de preferat (dar nu neaparat) frumos si cu dragoste, gen : doi care se iubesc si se cearta big grin Multumesc.

Răspuns Câştigător
| tenutza a răspuns:

Tengo ganas de ti - superb

3 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Turn Me On, Dammit .......multi adolescenti se regasesc in acest film

| YqLmX a răspuns:

Dramă: Antrenorul Carter (conţine tot ce ai specificat tu inclusiv dramă). Merită văzut, vei rămâne impresionat.

| lolly a răspuns:

The last song. btw iti sugerez serialul Vampire Diares. uita-te la trailler merita, garantez!