| Tania a întrebat:

Cat ati stat cel mai mult in casa fara sa iesiti deloc pe afara? Cum v-ati simtit?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Cred ca vreo 4 zile. M'am simtit bine, adica stateam p net toata ziua, la tv...

| CatelusaFlaffy a răspuns:

Cred ca, cateva luni, m-am simtit super pentru ca am stat am asc muzica am dormit, m-am uitat la filme ect a fost super

| emas1 a răspuns:

Buna Tania pai am stat o luna in casa si m-am pplictisit de moarte nu iti recomand

| Roxxanaaaa a răspuns:

Cel mai mult cred ca am sta 4-5 zili sh m`am simtit singura sh m`am plictisit de nu am mai putut

| ThinkAgain a răspuns:

Buna
am stat 5 zile cel mai mult si sincer m`am simtit foarte bine, lejer
eram in pijamale si ascultam muzica sau eram p net sau vedeam un film
a fost ok
dar la un moment dat vrei sa iei o gura de aer pentru a te reinprospata

| AleXaandraa a răspuns:

3-4 zile... in casa s fost bine...p net.p pc.dar dupa ce iesi afara ti se pare atat de fainnlaughing

| ICanSeeAll a răspuns:

Cateva zile, dar a fost"naspa". E bine cu internetul si tv-ul ca daca nu.

http://forever-twilight-fan.blogspot.com/