| RAY a întrebat:

Ati accepta sa stati doar in casa timp de 14 zile? Repet fara sa iesiti afara deloc? Parerea mea este ca asta e cea mai buna varianta,da stiu ca e totalitara, mancarea sa fie livrata acasa

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

As accepta si 90 zile, ca oricum eu stai 95 % in casa, ies doar la cumparaturi, altfel nici asa n-as fi iesit.

| Emma30555 a răspuns:

Nu ar funcționa, oamenii care îți aduc ție mâncare ar lua virusul într ei și tot l ar răspândi iar după 14 zile când ieși îl iei de la unul de ți a adus ție pachetul și a fost zilnic pe strada. De fapt asta s-a încercat acum un an tot pe vremea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da. Ca ies in curte. In curte am voie

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Bine te lasam in curte, dar nu socializezi cu nimeni

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

laughingbine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Eu nu suport să stau în casă două zile consecutiv da' barem 14.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Da, nu m-ar deranja.