| Alexgordi82 a întrebat:

Bună! Caut un film, nu știu cum se numește îmi amintesc doar ca fata stătea la o cabana și trimitea scrisori în trecut fostului proprietar al cabanei. Cred ca la sfârșit își dau întâlnire în viitor amândoi sau ceva de genu, nu mai țin minte exact dar nu îmi pot scoate din minte filmu asta și din păcate am uitat cum se numește dacă ma poate ajuta cineva.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

The Lake House. 2006

1 răspuns:
| StoicAnalysis a răspuns:

Hannibal Lecter, vezi ca ai gresit raspunsul la intrebare baiatul meu.