| YoULoVeAnGeL a întrebat:

Buna, era un serial in genul "Familia Bundy" in care aparea o actrita care seamana foarte mult la par cu cea care interpreteaza rolul Peggy Bundy, numai ca era mai batrana, dar cu acelasi stil de coafura, bruneta. Nu stiu ce alte detalii sa adaug pentru ca nu m-am uitat niciodata, doar asa, cateva secunde incat am ramas cu imaginea actritei... ma poate ajuta cineva? Multumesc!

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

The nani de la comedie central... cauta pe google și o sa găsești era peggy nu stiu cum