| larysukx a întrebat:

Buna!
Imi spuneti niste filme de actiune care sa fie si ceva comedie si dragoste...nu vreau ca tot filmul sa fie numai actiune.sa aiba si o poveste:
dau funda la care mi-a placuthee hee

11 răspunsuri:
| stiiix a răspuns:

Eu ti-as recomanda Wanted 2009. Nu stiu daca o sa fie exact ceea ce vrei tu, dar foarte placut. happy

| Balboa a răspuns:

The next 3 days

| sergiu2525 a răspuns:

Cop Out.actiune,comedie de am ras cu lacrimi la unele faze, dragoste pe alocuri despre nevastasabig grin

| Vampă a răspuns:

Killers(2010) - cu Ashton Kutcher [love struck]
Fallen (1, 2, 3) - cu Paul Wesley [love struck]
The Bounty Hunter (2010) - Cu: Gerard Butler, Jennifer Aniston
Mr. & Mrs. Smith - Cu: Angelina Jolie, Brad Pitt
My Mom's New Boyfriend - Cu: Antonio Banderas, Meg Ryan
Stardust
Deja Vu (2006)

| Narcissa a răspuns:

Buna.
Poi stiu un film foarte dragut care cred ca iti va placea.
Se numeste "Gorila Joe".
In acest film se imbina Actiunea cu drama, are parti mai bune, mai rele, este vb si despre o prietenie adv.
Incearca-l. poate o sa iti placa.Multa bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasiune periculoasa

| Bia1Trice a răspuns:

"The notebook","Love at first hiccup"... big grin

| adutzadragutza a răspuns:

Pai eu stiu mai multe frumoase unul de dragoste care a fost superb: Iubire fara sfarsit, unul de actiune Insula iar unul comedie Dadaca. Sper sa iti placa... funda daca dawinking

| girl95 a răspuns:

The Notebook
A walk to remember
Love Story
Keith
Dear John
If Only
Remember Me
Ghost
Before Sunrise
Before Sunset
The English Patient
The Bridges of Madison County
City of Angels

| sergiu2525 a răspuns:

Ba pardon, de unde ati copiat listele acelea lungi de filme? remember me, nu e actiune, e drama, fraierilor, va dati de gol, ca nu va pasa, sau ca vreti doar funda, nimic mai mult, eu am recomandat un film si bun, nu 10 si proaste

| speedg1rl a răspuns:

The Tracker (Urmarire periculoasa), cred ca e exact ceea ce cautiwinking