| Lari02018 a întrebat:

Buna membrii TPUwave. cei care va uitati la narcisa:iubiri nelegiuite (narcisa salbatica), stiti daca Tudor isi va reveni? ...sau dati-mi un site cu informatii despre acest sezonbig grin FUNDA pentru cel mai bun

1 răspuns:
| Robert23 a răspuns:

Buna; si eu urmaresc Narcisa si da cu siguranta isi va reveni pentru ca asa este in toate serialele.Nu exista o pagina cu informatiile sezonului pentru ca filmarile au loc continuu nu sunt facute de anul trecut sau mai stiu eu cand. urmareste in continuare si te vei convingewinking