| cristinica96 a întrebat:

am o intrebare pentru cei ce au privit narcisa salbatica, sau cum i se mai spune narcisa:iubiri nelegiuite. Tudor in sezonul 2 si 3 mai este sau moare?

9 răspunsuri:
| Vampiress a răspuns:

Tudor in sezonul 2 isi pierde memoria din cauza unor pastile.Era internat intr-un spital, unde doctorul era prieten cu cristian si cristian i-a zis sai dee acele pastile pentru a nusi aminti nimic

| cristinica96 explică (pentru Vampiress):

Dar copii (Ileana si Stefan) ce fac? am vazut in generic din sezonul 2 ca ei nu mai participa

| Vampiress a răspuns:

Ei stau la mama lui tudor iar la sfarsit apar si ei

| cristinica96 explică:

Dar sezonul 3 a aparut?

| cristinica96 explică:

Cred ca va fi interesant

| わたなべ久美子 a răspuns:

Isi pierde meoria

| Buciuman_Darius_1990 a răspuns:

Nu moare numa isi pierde memorie

| CrisMicutza2002 a răspuns:

Isi pierde memoria, dar pe parcurs cred ca o sa isi revina.Ileana si Stefan nu mai participa in serial.

| Silviu1324 a răspuns:

Mai este...