| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
Puteti sa ma ajutati cu niste nume de filme?big grin
as vrea niste filme gen Comedie-actiune ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| Monster08 a răspuns:

Ora de Varf 1, 2, 3, Man in Black, 21 Jump Street(2012), Hit and Run(2012),This Means War(2012),Red(2010), The Change Up (2011), Hot Rod(2007).Sper sa gasesti unu care sa iti placa.

5 răspunsuri:
| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Hancook; Ea face toti banii; Alice in wonderland(2010); Big Mama House; LoverBoy; Sper sa-ti placa vreo unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

My,irene and myself, Doi cuscrii de cosmar

| yo547 a răspuns:

Buna eu iti recomand sa vezi Singur acasa toate seriile, Mr. Bean, Us in the air mai multe detalii aicihttp://www.cinemagia.ro/filme-comedie/2009/.

| bombonika17 a răspuns:

Eu iti recomand filmul,, TED,,.
http://www.cinemaxx.rs/.
aici gasesti filmul si scrii la cauta ted si o sa-ti apara filmul. Sper ca te'am ajutat.:)

| RustyKramer a răspuns:

21 Jump Street, Tower Heist, The Hangover 1 si 2 happy