| EnciuMarian a întrebat:

Bună seara. Caut și eu un film indian, nu mai știu cum se numește, era o fată și un băiat, fata a fost în club, s-a îmbătat, iar băiatul a dus-o la hotel după care băiatul i-a dat provocare fetei să meargă la liceu în colanți și peste colanti sa ia chiloții, iar fata i-a dat provocare să fure un trandafir să i-l aducă în dinți și să meargă pe bicicletă fără șa până la ea acasă.A fost dat pe national tv

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

Cred ca este filmul regizat de Farhan Akhtar "Dil Chahta Hai" (2001).