| DanielaPopan a întrebat:

Știe cineva unde as putea găsi filmele din aceasta lista? Sunt aproape 400 la număr si sunt marca BBC. Majoritatea sunt filme de tipul vintage, epocale. Pe Netflix nu cred că le voi găsi. Daca știți ceva site unde se găsesc, dar sa fie si de calitate și subtitrate în română. Mulțumesc!

https://pin.it/1yJnLzb

Răspuns Câştigător
| Balalau95 a răspuns:

T0rrennts, evident
gasesti mai multe decat orice sursa de filme

insa din pacate, in afara de asta, epoca blockbuster-ului s-a terminat, in momentul asta nu mai stiu nici o solutie de "agent" care sa iti faca rost de filme pe comanda, asa cum era blockbuster-ul, unde puteai cere orice film, atat timp cat erai dispus sa astepti pana vine comanda si aveai destui bani pentru el