| ionutt567 a întrebat:

Stie cineva niște hentai-uri bune cu loli?

8 răspunsuri:
| costiceacristian200 a răspuns:

Incearca sa cauti pe goggle!

| Bizon95 a răspuns (pentru costiceacristian200):

Nu stii despre ce vorbesti!
NU gasesti pe google p0rn cu minore, chiar daca e doar animat!

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bizon95):

TOR ftw

| Bizon95 a răspuns (pentru cosmin1324):

Da, dar pe dark web e crima sa gasesti ceva, ORICE AR FI ACEL CEVA, mai ales pe gratis

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bizon95):

La ce SRI are Romania poti sta linistit ca nu patesti nimic

| Bizon95 a răspuns (pentru cosmin1324):

Nu am spus ca ma prinde, am spus ca e greu de gasit tongue
motoarele de indexare sunt slabe, sau contin link-uri expirate
si sa gasesti motoare de search care indexeaza onion e greu, si alea nu merg sau nu sunt intretinute
iar cand in sfarsit gasesti ceva, din prima vrea bitcoini, sau adioz si nu am cuvinte

m-am chinuit la un moment dat, am vrut sa vad cu ce se mananca Dark Web-ul

| cosmin1324 a răspuns (pentru Bizon95):

Noroc pe reddit

| RoCkKiD a răspuns:

Mergi si tu pe 4chan, e cate un fir cu loli saptamanal. Ceri recomandari acolo.