| alexito93x a întrebat:

stiti ca scary movie 4 este o parodie la 3 4 filme horror nu stiti cum se numesc cele din scary movie 4?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna alexito. Aseara tocmai am vazut si eu scary movie 4, si am ras cu lacrimilaughinglaughing
nu le stiu pe toate, dar pot sa iti spun ca unul dintre ele este saw I, partea cu mascariciul acela care vb din televizor, in timp ce eroii sunt legati in acea incapere, stii la ce ma refer, nu? a, si partea cu taiatul piciorului tot de acolo este. Copilul acela care coboara invers pe scari este tot dintr-un film de groaza, insa imi pare rau sa iti spun, nu stiu cum se numeste. Cam atat... sper ca ti-am fost de folos macar in mica masurahee hee