| Desenelecopilarieiro a întrebat:

Buna, știti o aplicație sau un site în care acea aplicație sau site sa subtitreze un videoclip de 22 de minute sau mai mult din engleza în Română? Cine știe să-mi zică.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Doar pe Youtube ai putea obtine o subtitrare autogenerata, dar si aceea trebuie verificata si corectata. Inca nu s-a inventat o aplicatie care sa traduca si sa subtitreze automat un film.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Sa subtitreze aplicatia? Nu se poate. Intai trebuie sa faci tu subtitrarea, apoi sa o atasezi la clip.