| Justmeale2345 a întrebat:

Buna TPU! Acum cam un an m-am apucat de The Walking Dead. M-am lasat la sezonul 4, episodul 13. Ma gandeam sa ma reapuc. Tin minte ce s-a intamplat in mare parte, insa ma gandeam daca imi poate spune cineva pe scurt detalii mai importante. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| BursucDinCluj a răspuns:

Wow deci si eu m-am lasat tot la episodul 13 caci dupa ce inchisoarea a fost distrusa si incepea serialu sa povesteasca povestea fiecaruia mi se parea boring.M am reapucat dupa vreo 2 luni si de la.sezonul 5 de cand incep sa se mai reintalneasca devine din nou bun. Iti recomand caci mai tarziu pe sf sezonului 5 ajung la o baza care mai.e activa si in sez 10 si. apar antagonisti super tari

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Zombi, zombi pe peste tot

| BilaRomânească a răspuns:

Iti recomand sa ictesti banda desenata de la capat.

| solyisnotdead a răspuns:

Ei bine, m-am lasat si eu dupa ce Rick a scapat de la Terminus unde era sa fie ucis, de acolo a inceput sa se spuna povestea la caractere si devenea foarte plcitisitor, dar in sezonul 5 pe la episodul 6, incepe actiunea si devine mai interesant. Nu dau spoiler happy