| ClaraConstiantin a întrebat:

Am nevoie de un sfat... Ce film va place cel mai mult: Tron Mostenirea sau Cronicile din Narnia: Calatorie pe mare cu Zori-de-Zi?
Raspundeti astazi neaparat! Deci aceasta intrebare este facuta doar pentru data de 04.02.2011!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Eu zic că Tron Moștenirea, dar depinde și de gusturile tale.
Decizia îți aparține.

Toate cele bune!happy

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut tron mostenire de 2 ori.cronicile din narnia l-am vazut doar odata. oricum amandoua sunt cool, dar mai tare este tron mostenirea

| Ioana_8454 a răspuns:

Sincerr nu am vazut niciunullaughing
dar din trailler Tron mostenirea pare mai frms.:*

| AG a răspuns:

Cronicile de Narnia:X:X:X:X Foarte bun filmul.

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Sallz!

Eu cred ca Tron Mostenirea este mai bun! Cronicile din Narnia Cunt prea copilaresti!

| l0riiii a răspuns:

Buna kiss!
cf?-*
uite, mie imi plac amandoua foarte mult. dar, mai mult Cronicile din Narnia: Calatorie pe mare cu Zori-de-Zi
o seara placuta!
te pup! pa>big grin

| OHmyGosh a răspuns:

Nici unul.

| madalina188w a răspuns:

Imi place cronicile din narnia! pup funda?

| LoveBonJovi a răspuns:

Mie îmi place mai mult Tron Moştenirea.

| thegreatgatsby a răspuns:

Lol. Nici unul.
Harry Potter kicks their asses.

| AlexaS a răspuns:

Cronicile din Narnia: Calatorie pe mare cu Zori-de-Zi e genial

Elianna
| Elianna a răspuns:

N-am vazut niciunul! Asa ca nu pot spune!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

TRON: Mostenirea, niciodata nu mi-au placut Cronicile din Narnia.