| anonim_4396 a întrebat:

am o curiozitate. Stie cineva daca va aparea un sezon 2 din seria "Kamigami no asobi"? Eu am cautat unele informatii dar nu am dat de prea multe.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| damnedwolf a răspuns:

Deci am vazut seria acum cativa ani si pe atunci nu se zicea nimic de nici o continuare si nici acum deci cel mai probal ar trebui sa iti cauti un alt anime la care sa te uiti ca la asta nu sunt sanse de sez 2

| GhostBlack7 a răspuns:

Salut, sezonul 1 trebuia sa apara in 2017.
Posibil ca in acest an sa inceapa.

Daca doresti sa fii notificat, te poti inscrie aici https://release-date.info/......378900871/ pentru a te notifica pe mail.