| Vladssss a întrebat:

Am vazut un film de ceva timp dar nu stiu titlul si nici actorii. Era vorba despre doi tineri care erau indragostiti dar dupa facultate au luat-o pe drumuri diferite, cativa ani mai tarziu el a fost invitat la nunta ei unde afla ca e o casatorie aranjata si incearca sa o recastige.

10 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

The wedding date sau Accidental Husband

| Vladssss explică (pentru Dobrescu_Amalia_1997):

Multumesc mult ca ai raspuns dar nu este acesta filmul. Tin minte ca era vorba ca tipul a plecat dupa ea cand a aflat ca se casatoreste si incerca sa o faca sa il lase pe baiatul cu care se casatorea deoarece o facea pentru bani

| Vladssss explică (pentru aditimus):

Multumesc dar nu este acesta

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Literally, Right Before Aaron (2017)
https://m.cinemagia.ro/filme/literally-right-before-aaron-1917861/
Vezi si Like Crazy (2011)/

| Vladssss explică (pentru floresdemayo):

Este ceva in genul primului film dar nu este acela

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Vladssss):

A fost pe Diva? Ce productie?
Vezi si https://www.imdb.com/title/tt7938092/

| Vladssss explică (pentru floresdemayo):

Nu era cu chinezi, si nici nu stiu daca era pe diva pentru ca l-am vazut cand eram mic

| DanaDaniellllla a răspuns (pentru Vladssss):

Feet of time

| DanaDaniellllla a răspuns:

Fleet of time