| GOTENKSjr a întrebat:

as dori sa imi spuna si mie cineva seriale horror ceva interesant, dar sa fie seriale nu filme sau documentare, mersi!

Răspuns Câştigător
| Rebeccaily a răspuns:

American Horror Story big grin
In fiecare sezon.este.cate.o.alta"poveste".e smecher ..le.am vazut pe primele doua iar la al doilea cel putin am ramas cu amintiri nu prea placute laughing

6 răspunsuri:
| Constantin_George_2000 a răspuns:

Buna un serial horror pe care l-am vazut si mi-a placut este The Appearing, The Ring Two, Carrie.

| PickMe a răspuns:

Iti zic eu niste filme sadice si horror : Saw 1, 2, 3, 4, 5,6,7 si Evil Dead

| OnuOnulică a răspuns:

TVD
The Originals
Teen Wolf
Being Human

| GOTENKSjr explică (pentru Rebeccaily):

Mda..singurul raspuns care mi-a placut este al tau..problema este ca am vazut serialu si caut altu la fel de interesant laughing

| MirelaMimi a răspuns:

Ai putea sa te uiti la ''The Walkin Dead'', bine inteles asta daca nu te-ai uitat la el. Oricum nu este el chiar asa horror, dar cu siguranta este cel mai scarbos si cel mai tare serial din lume! happy

| razvancld a răspuns:

Grimm, Sleepy Hollow, Supernatural, Ravenswood, Penny dreadful, Hemlock Groves, Constantine, American horror story, Dominion, The strain