| vladutzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu daca as putea sa vad un serial adica iubiri secrete, inainte cu un episod, doua. daca da, as vrea sa stiu si eu cum se numeste site-ul sau programul. dar sa fie gratis

3 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

Nu,nu poti sa vezi episoadele inainte prima data sunt date la televizor, iar abia dupa apar si pe internet.Da nu mai poti astepta pana luni?

| anoniiimmm a răspuns:

Intra aici : www.iubirisecretesezonul4.com si scrii la cautare,, Iubiri Secrete episodul..."

| Semmiy a răspuns:

Fără să plăteşti nu poţiwinking Voyo este un site care poţi viziona serialele dar trebuie sa platesţi sper ca te-am ajutat!