| DeDe11 a întrebat:

Buna TPU azi e semifinala de la romanii au talent?
funda!

Răspuns Câştigător
| Konan13 a răspuns:

De fapt Mai este mult mana la semifinala, deocamdata se aleg 12 participanti intr-o serie din care vor ramane 3, deci mai multe serii! Romanii au talent se vizualizeaza Vineri la 20:30 sau Sambata in reluare la 15 happy Deci mai multe serii de cate 12, din cei 12 raman 3 care se vor bate la SM!

8 răspunsuri:
| AdrianWEX a răspuns:

Astazi este Master Chef. Nu stiu de unde pana unde romanii au talent. In fine. Romanii au talent se difuzeaza doar vinerea si in reluare sambata. Succes!

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Nu. Este vineri, ca intotdeauna. Asta este MasterChef de la 20.30 (ProTV)

| GaNeA001 a răspuns:

Ti se pare ca e vineri? straight face
Nu, azi e MasterChef

| ioana21S a răspuns:

Buna....vineri seara (05.04.2013)de la 8 jum.pe protv este semifinala.

| Alincs3333 a răspuns:

Raspunsu este Nu

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Este vineri de la 20.30, în seara asta îi
Master Chef.
Te pup!

| CMarian a răspuns:

Nu laughing