| wendy434 a întrebat:

Deci pe protv am vazut mai demult un film in care era vorba de o invazie extraterestra, si extraterestri aia aveau arme cu care transforma oameni in scheleti si singurul lor punct sensibil culmea era muzica clasica.Va rog sa imi ziceti si mie cum se cheama filmul si un link un il pot vedea online!

Răspuns Câştigător
| GeorgeV a răspuns:

Mars Attacks! (1996) :-)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| wendy434 explică (pentru shoriceludebiblioteca):

Tia zapacit creierul?! Mie imi spui?! Adica cand l-am vazut aveam vreo 7-8 ani si atunci credeam ca e un film horror adica in ziua aia am crezut ca vin extraterestri si o sa ma transforme in schelete si pregatisem un mp3 player cu muzica clasica ca "sa fiu sigura"rolling on the floor dar acum as dori sa il revad si va rog din suflet daca nu stiti cum se cheama si nu puteti sa imi dati link nu mai raspundeti.Va multumesc si va rog ajutati-ma!

| wendy434 explică (pentru GeorgeV):

Mersi mult !