| Skittles19 a întrebat:

FUNDITA SI VOT!
Am si eu 2 intrebari legate de serialul "Nini".
1) Sissi va afla ca Selina este de fapt mama ei? Daca da, cum va reactiona ea?
2) Ce se va intampla cu Selina la sfarsitul serialului?

Astept raspunsurile voastre.
Pa, pa!
Flaviii kiss

Răspuns Câştigător
| TheLastDancer15 a răspuns:

Deci, uite cum va fi: Da, Sissi va afla si nu o va mai dispretui deloc cand afla ca Celina e mama ei naturala si o va iubi foarte mult. De asemene, Celina o va iubi mult pe Sissi si vor locui impreuna la ambasada... Cu placere si sa stii ca nu am inventat asta ci am vazut pe internet toate episoadele. :*:X:*:X

2 răspunsuri:
| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Eu cred ca 1 e adevarat dar 2 nu cred .Si...TheLastDancer15 poti sa imi dai linkul cu episoadele? Te rog

| vlad9gabriel a răspuns:

1 da 2 eu unul cred ca selina se va despartii de tomas nini va ramane cu el si sisi de asemenea