| Dianaㄨ a întrebat:

Imi dati si mie va rog niste titluri de filme mai putin cunoscute [nu A walk to remember sau Notebook sau ceva asa de popular] de dragoste si putina drama...Din care sa inveti ceva?happy Cel mai bun raspuns primeste fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Diiux a răspuns:

If Only
In Search Of a Midnight Kiss
Me Without You
I Don`t Buy Kisses Anymore
Return To Me
Naked In New York
Fierce People
The Assistant
Blindness

Vizionare Placuta! Fundita?happy

3 răspunsuri:
| valentina345 a răspuns:

Hmm....eu zic sa te uiti la prom night, sau la serialul prison break :X sunt superbe :X prom night este film, dar prison greak este serial big grin

| DoctorLove a răspuns:

Eu iti recomand: "Crazy Stupid Love", "Friends with benefits" si "One Day" (toate filme de comedie, drama, romance. si ai ce invata din ele).
Vizionare placuta!

| Diiux a răspuns:

Multumesc!happy