| Radu_Ionut_1993 a întrebat:

M-am uitat de curand la inazuma eleven si inazuma eleven go.
Si nu inteleg ce s-a intamplat in cei 10 ani dintre inazuma eleven sez 1, 2, 3 si inazuma eleven go si vreau sa-mi explice cineva daca vrea si daca stie.Sez 1,2, 3 stiu cum e cu povestea dar intre sez 3 si inazuma eleven go nu inteleg ce s-a intamplat.
O fost creat sectorul v, Axel este imparatul de ce?
Au fost Nelly si Axel impreuna au avut copii? (asta am citit-o pe un site)
Nu il iubeste Nelly pe Mark si de fapt il iubeste pe Axel atunci de ca s-a castorit cu el?
Chiar Nelly si Mark se iubesc sau?
Are Mark nepoti sau copii?
De ce nu mai este director la raimon tatal lui Nelly?
O murit bunicul lui Mark(Endou)?
Multumesc anticipat.
(PS stiu ca e o intrebare cam ciudata)

1 răspuns:
| ValoareLaMinut a răspuns:

Continuarea de la inazuma eleven e in manga, inazuma go reîncepe din capitolul 228 manga, deci trebuie sa vezi manga sa aflii