| Alexanderrt a întrebat:

Buna TPU
Ma uitam mai demult la un film, era serial.Deci nu-i stiu numele dar pot sa vi-l descriu ca voi sa-mi spuneti numele.
Era un copil care se ducea in podul casei si citea o carte.In momentul cand incepea sa citeasca, practic incepea filmul.Din cate tin minte, veneau la el oameni rai din acea lume a cartii.El era un copil care statea cu tatal sau; nu stiu daca se vedea si cu maica-sa.Tin minte o scena in care, o fata a fost muscata de un sarpe (ei erau intr-un avion in forma de pasare ceva, zmeu) si el a salvat-o de venin sugandu-i-l.

Chiar astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| DroGhys a răspuns:

A salvat-o sugandu-i-l sau sugandu-i-o? laughing)

| AndreeaThaa a răspuns:

Poate il gasesti aici http://322play.com

| Alexanderrt explică:

Mai stie cineva?