| yloveyou1 a întrebat:

Funda! cine-mi spune numele filmului pe care vi-l descriu. E horror e cu sperietori de ciori.Niste adolescenti(cam asa) trec pe langa un lan de porumb si parca li se opreste masina.Si normal sperietoarea ii omoara pe cativa pe cativa...dar e o scena care mi-a ramas in minte. Stiu ca dupa ce erau omorati sufletul sperietorii ii poseda si se duceau intr-o casa la etaj si isi baga cuie in degete si incepea sa-si faca singur costumul de sperietoare. Daca stiti spuneti-mi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ChristinaO a răspuns:

Alexa_7447 are dreptate.E Husk

4 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Imi suna a filmul ala, the night of the scarecrow, dar nu stiu daca asta e...

| yloveyou1 explică:

Se numea HUSK

| LovelyBoy a răspuns:

Unul care seamana mult cu asta jeepers creepers

| Ruxx_Ruxandra_1995 a răspuns:

Scarecrow cred..nu sunt sigura:*