| totulfrumos a întrebat:

nu stiu daca mai tineti minte insa acum mult timp erau ceva desene cred ca pe minimax sau alt canal, erau desene cu o maimuta si un papagal si gen maimuta canta si dansa cu niste copii pusi in cadru iar papagalul zicea ceva de genu (e timpul, e timpul), va rog sa ma ajutati, iubeam acele desene si vreau sa le vad iar

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Cred ca te referi la Maimu Vede Maimu Face sau in engleza il gasesti sub denumirea de: Monkey See Monkey Do. Vizionare placuta!