| hfkjgkjfg a întrebat:

Nu tin minte daca pe minimax sau pe foxkids, dar erau niste desene la care ma uitam cand eram mica si vreau sa le gasesc. parca erau cu o familie care avea o masina a timpului sau ceva. stiu doar ca personajul principal, cred, un copil, avea un caine alb care-l insotea peste tot. si tin minte ca parca era un desen vechi.

Răspuns Câştigător
| mDiana a răspuns:

Credeam că sunt singura care căuta desenele astea. Se numeau Familia Trăznită(Mezga). Sper că astea vorbești.

De văzut poți să le vezi aici: http://www.youtube.com/watch?v=CjMmklM0tE0&feature=youtu.be sau să le cauți pe net... Sper că am fost de folos și că nu am încurcat desenele.

| hfkjgkjfg explică (pentru mDiana):

Da, despre astea! multumesc mult de tot! happy

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pe Cartoon Network era.Ala cu robotul, muschiulosul si ala micu? Era misto...adaug la Intrebari Favorite!

| ciresepeetno a răspuns:

Am cautat si eu mult timp dar inca nu am gasit sad, le stiu iar baiatul calatorea cu o racheta