| Cullgi a întrebat:

Pentru cunoscători.
Erau intr-o vreme, cativa ani buni, pe postul de desene animate Jetix parca, niste desene cu 2 copii care erau dusi la o grădiniță și ei gândeau ca niste adulți. Tot desenul asta nu avea personaje animate, ci personaje reale.
Al doilea desen era cu 2 hoti cu o rulota care voiau să fure niste câini. Personajele erau tot oameni reali, nu animați.

Va multumesc pentru ajutor! Dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Eu știu că oh, baby sau ceva d genul se numea

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Nu știu despre primul, dar al doilea dacă era cu un cățel pe nume Rusty, sigur e film.